B Sınıfı İSG Eğitimi

İSG Eğitimi Hakkımızda

Uludağ Uzman Akademi olarak, yılların da vermiş olduğu tecrübemizi güzel kentimize de yansıtmak, tarihi bir şehir olduğu kadar bir üretim şehri olan Bursamıza aktarmak amacıyla akademimizi kurmuş ve eğitimlerimize başlamış bulunuyoruz.

Uludağ Uzman Akademi olarak A,B,C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, İşyeri Hekimliği Kursu, İşyeri Hemşireliği Kursu vermekteyiz. Siz de kaliteli eğitim istiyorsanız hemen Uludağ Uzman Akademi ailesine katılın.

Uludağ Uzman Akademi, 10 yılı aşkın tecrübesiyle, alanında uzman kadrosuyla, güncel ve kaliteli ders dökümanlarıyla, 7/24 ulaşabileceğiniz profesyonel eğitim danışmanlarıyla sizlerin hizmetinde. Türkiye’nin her yerinden bir telefonla bize ulaşabilir, İSG Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa’da işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği kursu olarak eğitim faaliyetlerini sürdüren Uludağ Uzman Akademi kısa zamanda isminden söz ettiren bir eğitim kurumu olmuştur.

İş Güvenliği Kursu eğitimlerimiz Çalışma ve Sosyal hizmetler Bakanlığının izinleri ile gerçekleştirir. Eğitim kurumumuzun başlıca amacı ise tam donanımlı İSG profesyonelleri yetiştirmek olduğundan eğiticilerini de Türkiye’de İSG alanında söz sahibi hocalar arasından seçer.

Eğitimler ise ÖSYM tarafından yapılan sınavlara yönelik yapılmakla birlikte; hocalarımız tarafından saha deneyimleri de kursiyerlerimizle paylaşılır. Eğitimlerimiz ayrıca her dönem güncellenmiş konu anlatım kitapları, deneme kitapları ve dijital ders notları ile de desteklenir.  Böylelikle kursiyerlerimizin gerçek anlamda İSG profesyoneli olarak; göreve hazır olmaları da sağlanılır.

Misyonumuz işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği alanında sadece Bursa’nın değil; Türkiye’nin en iyilerini yetiştirmektir. Gücümüzü ise yılların deneyiminden ve siz değerli katılımcılarımızdan alıyoruz. Kısa süre içerisinde tüm Türkiye’de tanınan bir eğitim kurumu olmayı da yine siz değerli katılımcılarımızla oluşturduğumuz geniş ve güçlü eğitim ailesinden alıyoruz.

Yeni eğitim döneminde de eğitim ailemizi daha yukarılara taşımak için siz değerli İSG profesyoneli adaylarını, ailemizin birer üyesi yapmak için bekliyoruz.