Osmaneli İsg İşyeri Hekimliği Kursu

Osmaneli İsg İşyeri Hekimliği Kursu +90 552 860 76 10

Osmaneli İsg İşyeri Hekimliği Kursu olan Uludağ Uzman Akademi olarak uzman eğitim kadromuz, güleryüzlü eğitim danışmanlarımız ve birbirinden kaliteli eğitim materyallerimiz ile A sınıfı iş güvenliği kursu, B sınıfı iş güvenliği kursu, C sınıfı İş Güvenliği Kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu eğitimleri vermekteyiz.

Osmaneli İsg İşyeri Hekimliği Kursu
Osmaneli İsg İşyeri Hekimliği Kursu

İSG İşyeri Hekimliği Kursu Uludağ İle Zirvelere

İSG İşyeri Hekimliği Kursu, Uludağ Uzman Akademi tarafından tıp fakültesi mezunlarına yönelik olarak sunulan bir eğitim programıdır. Firmamız, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından yetkilendirilmiştir.

Kurslarımız tamamen uzaktan eğitim programı şeklinde gerçekleştirilmekte olup, Kursiyerlere, Türkiye’nin her yerinden katılım sağlama fırsatı sunulmaktadır. Esnek eğitim saatleri sayesinde katılımcılar, kendi uygunluklarına göre derslere katılabilirler. Ayrıca, İSG Sınavlarına hazırlık için üçlü kitap seti kursiyerlere hediye edilmektedir.

Uludağ Uzman Akademi’nin İSG Hekimliği Kursu, kaliteli bir eğitim sunmayı hedeflemekte ve eğitim programlarında ödün vermemektedir. Kurs programları, sınavlara hazırlık için gerekli kaynakların yanı sıra dijital eğitim materyalleri, ders videoları ve soru çözümleri gibi kaynaklara erişim olanağı sağlamaktadır.

Eğitimlerimize Hemen Başvurun

İSG İşyeri Hekimliği Kursu’na katılmak isterseniz, Uludağ Uzman Akademi ile iletişime geçebilir, uygun iletişim kanallarını kullanarak başvuru yapabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Tıp fakültesi mezunu olan tüm doktorları İşyeri Hekimliği Kursu’na davet ediyoruz. Yurt dışından mezun olanlar da Türkiye Yükseköğretim Kurulu’ndan (YÖK) denklik belgesi alarak İşyeri Hekimliği Kursu’na katılabilirler ve yabancı uyruklu kişiler de bu alanda çalışabilirler. Emekli doktorlar ve akademisyen doktorlar da İş Sağlığı ve Güvenliği alanında İSG İşyeri Hekimliği Kursu alabilirler.

Derslere Nasıl Katılacağım?

Eğitim programlarımız 220 saatlik bir süreyi kapsamakta olup tamamen uzaktan eğitim formatında gerçekleştirilmektedir. Öncelikle 81 saatlik offline dersler verilmekte ve İSG İşyeri Hekimliği Kursu katılımcıları, bu derslere istedikleri zaman katılma imkanına sahiptirler. Belirli bir zaman aralığına bağlı kalmadan bu offline kursları tamamlayabilirler.

Online derslerimiz ise 99 saat sürmektedir ve Yeni Uzman Akademi’de 09.00-15.00 ve 15.00-21.00 saatleri arasında iki farklı grup halinde verilmektedir. İSG İşyeri Hekimliği

Kursu katılımcıları, İSG İşyeri Hekimliği Kursu online programlarında kendileri için uygun olan programları seçebilirler. Ayrıca, derslerin video kayıtlarına her zaman erişim imkanı bulunmaktadır.

Son olarak, İSG İşyeri Hekimliği Kursu uygulamalı eğitimine Türkiye’nin her yerinden katılma imkanı sunulmaktadır. Bu sayede öğrenciler, pratik deneyim kazanabilir ve edindikleri bilgileri gerçek dünya durumlarında uygulama fırsatı bulabilirler.

Sınavlarda Yüksek Başarı

İSG İşyeri Hekimliği Sınavları, kurumumuz olan Yeni Uzman Akademi’de düzenlenmektedir. İSG alanında eğitim almış kişiler, yılda iki kez yapılan bu sınava başvurmak ve başarılı olmak zorundadırlar. Sınav, işyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hemşireliği alanlarını kapsamaktadır. Sınav 50 adet çoktan seçmeli sorudan oluşmakta olup her alan için farklı bir başarı kriteri bulunmaktadır. İSG İşyeri Hekimliği Kursu alanlar ve iş güvenliği uzmanlığı kursu alanlarının en az 35 soruyu doğru cevaplamaları gerekmektedir. İşyeri hemşireleri ise en az 30 soruyu doğru cevaplamalarıyla başarılı kabul edilmektedir. Sınavda yanlış yanıtlanmış sorular puan hesaplamasına etki etmez ve sadece doğru cevaplar üzerinden puanlama yapılır.

Başarılı olan katılımcıların sertifikaları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından düzenlenmektedir ve İSG Katip izleme ve takip programı aracılığıyla katılımcılara ulaştırılmaktadır. Başarısız olanlar ise sonraki sınavlara sadece ÖSYM sınav başvurularıyla girebilmektedirler. Ancak, Uludağ Uzman Akademi, İSG Hekimliği Kursu ve diğer alanlardaki katılımcıları için ücretsiz destek sağlamaya devam etmektedir.

Eğer Yeni Uzman Akademi’de İş Sağlığı ve Güvenliği alanında eğitim aldıysanız ve ilk sınavda başarılı olamadıysanız, sonraki sınavlara yeniden başvurabilir ve kurumumuzdan sınavlara yönelik ücretsiz destek alabilirsiniz.

İşyeri Hekimlerinin Çalışma Süreleri Nasıl Hesaplanır?

İşyeri Hekimleri, tüm tehlike gruplarında çalışma imkanına sahiptirler. Az tehlikeli sınıfta yer alan iş yerlerinde, çalışan başına ayda en az 5 dakika; tehlikeli sınıftaki firmalarda her çalışan için ayda en az 10 dakika; çok tehlikeli sınıftaki firmalarda ise çalışan başına ayda en az 15 dakika çalışabilirler.

“İş”te Avantajlarımız

Yeni Uzman Akademi’yi tercih ederek İş Sağlığı ve Güvenliği alanında eğitim almak isteyenler için birçok avantaj sunmaktayız. Kurumumuz bakanlık onaylı eğitimler düzenlemekte olup, her biri alanının en iyi eğiticileri tarafından verilmektedir. Kurslarımız yüksek kalitede ders materyalleri ile desteklenmekte olup, her dönem güncellenerek öğrencilerin en güncel ve ilgili bilgilere erişmeleri sağlanmaktadır.

Zirvelerde Olmak İsteyenlere

Kursumuz, hem İşyeri Hekimliği sınavlarına hem de iş deneyimlerine dayanan bir program sunmaktadır. Bu sayede katılımcılar hem sınavda başarılı olma fırsatı bulmakta hem de iş hayatlarına donanımlı bir şekilde adım atabilmektedirler.

Eğer İşyeri Hekimliği Kursu almak veya daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Uludağ Uzman Akademi ile iletişime geçebilirsiniz. Uygun olan iletişim kanallarını kullanarak başvuru yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz de Yeni Uzman Akademili olarak Türkiye genelinde İSG İşyeri Hekimliği Kursu programlarımızı tamamlayabilir ve kariyerinize güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz.

Uludağ Uzman Akademi olarak, tıp fakültesi mezunu olan tüm doktorları İşyeri Hekimliği Kursu’na davet ediyoruz. Aynı şekilde yurt dışında mezun olanlar da Türkiye Yükseköğretim Kurulu’ndan (YÖK) denklik belgesi alarak İşyeri Hekimliği Kursu’na katılabilir ve yabancı uyruklu kişiler de bu alanda çalışma imkânı bulabilirler. Ayrıca emekli doktorlar ve akademisyen doktorlar da İş Sağlığı ve Güvenliği alanında İSG İşyeri Hekimliği Kursu alabilirler.

Eğitimlerimiz tamamen uzaktan eğitim programı şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz. Esnek eğitim saatleri sayesinde kendi uygunluğunuza göre derslere katılabilir ve programı sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.

Uludağ Uzman Akademi’nin İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu, kaliteli bir eğitim sunmayı hedeflemekte ve eğitim programlarından ödün vermemektedir. Kurs programlarımızda sınavlara hazırlık için gerekli kaynakların yanı sıra dijital eğitim materyalleri, ders videoları ve soru çözümleri gibi kaynaklara da erişim imkanı sağlanmaktadır. Böylece öğrencilerimiz hem teorik bilgileri güçlendirebilir hem de pratik uygulamaları daha iyi anlayabilirler.

İSG İşyeri Hekimliği Kursu’na başvurmak ve daha fazla bilgi almak için Uludağ Uzman Akademi ile iletişime geçebilirsiniz. Kursumuz, iş sağlığı ve güvenliği alanında bilgi ve becerilerinizi geliştirmek isteyen tıp doktorları için eşsiz bir fırsattır. Eğitimlerimiz bakanlık tarafından yetkilendirilmiştir ve sınavlara hazırlık için çeşitli destekler sunmaktayız.

Hemen Arayın