Gölbaşı İşyeri Hekimliği Kursu

Gölbaşı İşyeri Hekimliği Kursu +90 552 860 76 10

Gölbaşı İşyeri Hekimliği Kursu almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gölbaşı İşyeri Hekimliği Kursu olan Uludağ Uzman Akademi olarak A,B,C sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, DSP kursu, temel isg kursu ve hijyen kursu eğitimleri vermekteyiz.

Gölbaşı İşyeri Hekimliği Kursu
Gölbaşı İşyeri Hekimliği Kursu

İşyeri Hekimliği İSG Kursu 

İşyeri Hekimliği İSG Kursu olan kurumumuzda bakanlık onaylı eğitim alabilirsiniz. Asya Akademi, Türkiye’nin İşyeri Hekimliği İSG Kursu eğitim programlarında Türkiye’nin yeni yüzüdür.

İşyeri hekimliği, iş yerlerinde çalışanların sağlığını korumayı, iyileştirmeyi ve mesleki hastalıkların teşhis ve tedavisini hızlı bir şekilde sağlamayı amaçlar. İşyeri hekimleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından düzenlenmiş sertifikaya sahip hekimlerdir ve iş güvenliği uzmanlarıyla birlikte çalışarak uluslararası standartlara uygunluk sağlarlar.

İşyeri Hekimi Kimdir?

ÇSGB tarafından sertifikalandırılmış ve gerekli yetkilerle donatılmış hekimlerdir.

Kimler Kurs Alabilir?

Tıp fakültelerinden mezun olanlar İşyeri Hekimliği İSG Kursu alabilirler. Yurtdışında mezun olduktan sonra YÖK denklik belgesine sahip olanlar, emekli hekimler de İşyeri Hekimliği İSG Kursu aldıktan sonra sınavlarda da başarılı olmaları ile işyeri hekimi unvanı alırlar.

Kursa Kaydolmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İşyeri Hekimliği İSG Kursu için kayıt yapmak isteyenler,

Kimlik

Diploma

Nüfus kayıt örneği

Başvuru dilekçesi ile Asya Akademi’ye başvurabilirler. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra program saatleri ve günleri bildirilir ve katılımcıların uygunluğu sorulur. Bakanlık onayından sonra İşyeri Hekimliği İSG Kursu programları başlar.

Eğitimler Nasıl Gerçekleştirilir?

İşyeri Hekimliği İSG Kursu eğitimleri 220 saat sürer ve tamamen uzaktan eğitim olarak gerçekleştirilir. İlk 180 saat teorik eğitim, son 40 saat ise pratik eğitim olarak düzenlenir.

İlk olarak 81 saat çevrimdışı eğitim yapılırken, sonrasında 99 saat online eğitim gerçekleştirilir. Çevrimiçi dersler iki farklı seansta gerçekleştirilir. Katılımcılarımız sabah veya akşam grubunu tercih edebilirler.

Pratik eğitimlere ise Türkiye’nin her ilinde katılabilirsiniz. Antalya Asya Akademi sizler için hemen her ilde staj alanları ile iletişime geçerek uygulamalı eğitimlerinizi tamamlamanızı sağlıyor.

Sınavlar Nasıl Gerçekleştirilir?

İşyeri Hekimliği Sınavları, ÖSYM tarafından yılda iki defa İSG adıyla düzenlenir. Sınav İş Sağlığı ve Güvenliği alanında eğitim alan adayların hepsini kapsamakla beraber her dalda adaylar için farklı soru kitapçıkları hazırlanır.

Sınav 50 çoktan seçmeli sorudan oluşur ve İşyeri Hekimliği İSG Kursu alanlar en 35 soruya doğru cevap vererek başarılı sayılırlar. Puan hesaplaması doğru cevaplar üzerinden yapılır yanlış sorular puan hesaplamasına etki etmez.

İşyeri Hekimlerinin Görevleri Nelerdir?

Rehberlik,

Risk değerlendirmesi,

Sağlık gözetimi,

Eğitim,

Bilgilendirme ve kayıt yer alır.

Asya Akademi, İşyeri Hekimliği ve İSG kurslarını uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla sunmaktadır. Ayrıca ders kitapları, soru çözüm programları, ders tekrar programları ve mesleki eğitim programları gibi ek avantajlar da sağlanmaktadır.

İşyeri Hekimlerinin Çalışma Süreleri

  1. a) Az tehlikeli sınıfta yer alanlarda, her çalışan ayda en az 5 dakika
  2. b) Tehlikeli sınıfta yer alan iş yerlerinde, çalışan başına ayda en az 10 dakika
  3. c) Çok tehlikeli sınıfta olan firmalarda, çalışan başına ayda en az 15 dakika

İşyeri Hekimliği İçin Asya Akademi’yi Seçin

Güvenli ve kaliteli eğitimlerin adresi Asya Akademi’de başta İşyeri Hekimliği olmak üzere, işyeri hemşireliği ve İş güvenliği kursu da alabilirsiniz.

Eğitimlerimiz bakanlık onaylı olarak gerçekleştirilir ve uzaktan eğitim modelleri kullanılır. Modern ders teknikleri kullanılarak gerçekleştirilir. En uygun eğitim koşulları, düşük fiyatlar ve geniş ödeme opsiyonları ile ödeniyor.

Kaliteli eğitim materyalleri; ders kitapları ve dijital notlar

Sınav öncesi soru çözüm programları ile yine Asya Akademi’de.

Eğitimlerimize katılmak için ve diğer eğitimlerimiz hakkında da bilgi almak için hemen Asya Akademi ile iletişime geçin.

Hemen Arayın